«Як добре, що є Боб» від видавництва Книголав

Як добре, що є БобВсі ми чогось боїмося і це нормально. Страх зменшує кількість неприємних ситуацій, в яких можемо опинитися. Але якщо ця тривога надлишкова і ми хвилюємося з будь-якого приводу – це заважає жити повноцінним життям, і нам і нашим близьким. Так сталося і з маленьким хлопчиком Максом із книги «Як добре, що э Боб» від видавництва Книголав.

Макс боявся всього: що його покусають павуки, викрадуть прибульці чи роздеруть монстри. Купаючись у ванні хлопчик хвилювався, чи не змиє його в стічний отвір. І в темряві він почувався дискомфортно…Але найсумніше в цій історії те, що Макс не наважувався розповісти про свої страхи дорослим, думаючи, що вони ні про що не здогадуються…Хлопчик помилявся, всі знали про його тривожність, але не розуміли, як зарадити.

Як добре, що є Боб – вірний пес, друг та слухач. Боб нічим не переймається, він сприймає життя спокійно. Він знав, як допомогти Максу….І допоміг!

Всієї історії розповідати не буду, залишу інтригу:).

Якщо коротко, то книга «Як добре, що є Боб» — про дружбу, щирість і чесність: з іншими та з собою.

Як добре, що є Боб

Як добре, що є Боб

Тепер про мої враження.

Перше — непогана книга. Хоча, в мене виникає декілька питань, наприклад, чому батьки не звернулася до психолога, якщо тривога була виражена тривалий час :). Тим більше, що книга – переклад твору британського письменника, а там психотерапія більш поширена, ніж у нас. Є декілька фраз в перекладі, які «ріжуть» вухо: «роздеруть монстри», «скрадається у темряві», «недотепа». Не скажу, що все це для мене критично, але, коли читаєш, одразу виникають питання.

З іншого боку, в книзі приведена цікава техніка боротьби зі страхами. Не знаю, наскільки вона психологічно обґрунтована, але ми з дітками навіть спробували на собі. Дуже гарно сприймається.

Як добре, що є Боб

Як добре, що є Боб

Великий плюс, що з книгою можна підняти безліч тем: що тривожить дитину, її найбільші страхи, про що вона мріє, поговорити про те, як важливо бути чесними з дорослими і т.д. Мій старший син під час читання почав природньо ділитися своїми страхами, я навіть нічого ще не встигла запитати.

Якість книги на 5+. Вона яскрава, великого формату і з щільного паперу. З гарними кольоровими ілюстраціями.

Тому загалом враження залишилися хорошими!

Ще трохи гортаємо та обговорюємо книгу у відео.

Цікавих книг!

І до наступних книжкових рецензій.

Автор: Альона Акопджанян

(Visited 77 time, 1 visit today)

Вас все учат жить?! Знание – сила! Читайте нас! Будьте умной, уверенной и счастливой!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

:wink: :twisted: :roll: :oops: :mrgreen: :lol: :idea: :evil: :cry: :arrow: :?: :-| :-x :-o :-P :-D :-? :) :( :!: 8-O 8)