Світлофор обачності від видавництва Книголав

Світлофор обачності

Світ небезпечний. Можливо не найкраща фраза для початку рецензії, але правдива. Ми живемо в світі, де кожен новий день може привнести в наше життя нелегкі випробування. Чому важливо чесно собі в цьому зізнаватися?!

Щоб підготуватися самим і підготувати своїх дітей. Звичайно, абсолютно все, що може з нами трапитися, ми не в змозі передбачити. Але чому б заздалегідь подію, яку плануємо відвідати чи подорож, покупку нової машини для сім’ї чи велосипеду для нашої дитини і т.д. і т.д. не проаналізувати з точки зору безпеки?! На практиці це виглядає приблизно так. Пройти курси першої медичної допомоги. Взяти з собою у подорож аптечку. Обирати машину не тільки з огляду на її вартість, а й з точки зору надійності на дорозі і безпеки пасажирів під час аварійних ситуацій.  Вдягати дитині шолом, коли вона катається на велосипеді. Чи взагалі відмовитися від відвідання якоїсь події, де організатори і локація не вселяють довіри…

Дізнаватися про можливі небезпечні ситуації, про те, як себе уберегти, зменшити ризики чи надати першу допомогу, ми можемо з книг. Крім того, що ми бачимо в новинах, соцмережах і в нашому оточенні.

Сьогодні поговоримо про одну з таких книг – «Світлофор обачності» від видавництва Книголав. Книга, яка вчить діток правилам безпечного поводження у різних життєвих ситуаціях. Знаєте, чому я люблю саме дитячі книги такої тематики. Тому що вони не залякують. Після них не відчуваєш сильного страху чи приступу паніки:). Вони говорять про те, що так, світ небезпечний, але дотримуючись певних правил, ти можеш мінімізувати ризики або уникнути неприємностей.

Світлофор обачності

«Світлофор обачності» — це ще й книга-іграшка. Яким чином найкраще пояснити дитині правила безпечного поводження?! Звичайно – у грі.

Прості цікаві запитання, поради з хитринками (правда/неправда), ілюстрації, які змінюються, коли потягнути за клапан – все це робить «Світлофор обачності» дуже цікавою, незвичайною та корисною книгою.

Ще в плюс: великий формат (27*27 см), картонні сторінки, яскраві ілюстрації.

Єдиний недолік, який я помітила, клапани на перших розворотах достатньо швидко зношуються, бо щоб їх зрушити з місця потрібно докласти зусиль.

Світлофор обачності

Світлофор обачності

Мені, як мамі, буває досить страшно за своїх дітей. Але, все-таки, хочеться не уникати життя, а користуватися його благами.

Тому читаємо книги про правила безпеки і не забуваємо дотримуватися їх на практиці. Пам’ятаємо, що потрібно тренувати наші тіла, щоб вони були здоровими і витривалими. Гарно їх годувати:). Проводити час з хорошими людьми і робити частіше те, що нам подобається..І що там ще?:) Самі знаєте..Хай наше життя буде довгим та щасливим!

До наступних книжкових зустрічей!

Автор: Альона Акопджанян

(Visited 66 time, 1 visit today)

Вас все учат жить?! Знание – сила! Читайте нас! Будьте умной, уверенной и счастливой!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

:wink: :twisted: :roll: :oops: :mrgreen: :lol: :idea: :evil: :cry: :arrow: :?: :-| :-x :-o :-P :-D :-? :) :( :!: 8-O 8)