Право на помилку (Джесіка Бекол) — книга, яка може змінити життя…

Право на помилку Джесіка БеколСьогодні про неймовірну книгу «Право на помилку» Джесіки Бекол видавництва «Книголав». Від неї я не очікувала нічого надзвичайного. Можливо через тони історій успішних людей, які зустрічаються на книжковому ринку. Та малообіцяючої обкладинки. Але, слово «помилка», що є таким «гарячим» та болючим для мене самої, змусило «простягнути руку» і замовити книгу. І добре. Тому що, в результаті, вона стала особливою.

Вже перші фрази змусили змінити думку і прикували погляд до тексту, аж поки я не дочитала книгу до кінця.

 «у розповідях про наші помилки і невдачі є велика сила… Я сподіваюся, що історії з цієї книжки нагадають вам, що бездоганних людей не існує – включно навіть із цими неймовірними жінками, — і допоможуть рухатися вперед».

Право на помилку. Чи є в нас таке право? Чи дозволяємо ми собі помилятися? Як сприймаємо власні поразки? Що нам диктує світ? Питання, які надзвичайно актуальні в наш час. Коли в соцмережах ми бачимо безліч фото щасливих людей, красивих, успішних, які так багато розповідають про досягнення, але неохоче діляться невдачами та життєвими уроками, нам здається, що наше життя має бути таким, як і у них — ідеальним. І якщо воно не таке, ми розчаровуємося. Але життя інше — в ньому є невдачі, падіння, дискримінація, несправедливість, бідність і люди, які нас підводять. Справжнє життя про помилки, тяжкий труд і постійне навчання. І так, про успіх – але дорога до нього терниста.

 «Життя – це не гра, у якій ви завжди мусите перемагати»

«Не ставте те, як ви виглядаєте в очах інших вище того, що відчуваєте у душі»

«Тиск, який змушує вас бути «хорошою дівчинкою», може обмежувати вас у будь-якій сфері життя»

Цінність книги «Право на помилку» в тому, що вона правдива. 25 успішних жінок розповідають про справжнє реальне життя дорогою до успіху і чому їх навчили власні помилки. Вона і про те, що у нас, людей, є великий потенціал, сили, знання і здатність змінювати світ на краще!

«Якщо ви одна із небагатьох представниць певної культурної групи – у класі, на роботі, чи в усій галузі – будь-яка упередженість щодо вас ускладняється тим фактом, що ви — жінка»

Лінія, яка проходить через всю книгу: помилятися – це нормально. Так, результати можуть бути дуже болючими для нас, але досвід, який ми отримуємо – безцінний. Без помилок наше життя неможливе. Щоб досягти успіху, ми повинні приймати рішення, рухатися вперед або навіть і назад і брати на себе відповідальність за наслідки наших дій. Навіть, в разі поразки, ми робимо висновки і рухаємося далі. Рух – це життя.

«Іноді потрібно обрати неправильну роботу, щоб зрозуміти, який варіант підійде вам найкраще»

«Критика лякає, однак вона робить вашу роботу кращою»

Нам з дитинства прививають думку про те, що помилятися – це погано. Потрібно все робити добре, з першого разу. І, якщо ти помилився – це говорить не на користь тебе, як особистості і не на користь твого інтелекту. Але це не так, помилки – невід’ємна частина нашого життя, говорять нам героїні зі сторінок книги. Дозволяймо собі помилятися, щоб, врешті – решт, досягати бажаного.

«Іноді невдачі – єдиний спосіб рухатися вперед. Ви можете прочитати тисячі книжок про публічні виступи, та поки ви самі не вийдете на сцену, то не зможете рости. Навчання на власному досвіді – ключовий момент».

«Існує занадто мало людей, які кажуть молодим жінкам, що в помилках немає нічого страшного, що потрібно просто скинути з себе цей камінь».

Книга «Право на помилку»  — це 260 сторінок одкровення і нелегких життєвих історій. Вони такі різні. Мабуть, як і життя кожного з нас. Воно різне і унікальне. І здавалося, що в одній історії ти вже отримав відповідь на питання, але переходиш до іншої, а вона ще більш доповнює картинку твого сприйняття. Книга читається на одному подиху. Вона дає безцінні поради, натхнення, підтримку і підбадьорення. Хочеться рухатися далі! Хочеться жити повноцінно і не завмирати від страху зробити помилку!

«Ми можемо схилити свій вибір до того, щоб не ігнорувати становище світу. Ми можемо взяти на себе відповідальність за свої помилки, а не цуратися їх, взаємодіяти зі своїми докорами і припинити жити в страху і запереченні»

Зрозумійте, що хоча зміни – це не завжди легко, кожен із нас має можливість застосувати «мислення росту». Якщо у вас «мислення росту», ви зрозумієте, що помилки і невдачі – це невід’ємна частина навчання.

Коли я читала, не один раз ловила себе на тому, що в мене сльози набігають на очі. Мабуть, якби це було не в громадському транспорті, а дома, то я «розревілася», як маленька дівчинка.

Це були сльози співчуття і водночас радості за тих жінок, які пройшли тернистий шлях і врешті-решт досягли успіху.

Сльози вдячності тим людям, які так турбуються про інших та наш світ. Навіть, незважаючи на роки невдач, невизнання, жалюгідну зарплатню, расову та полову дискримінацію.

Сльози у відповідь на прозріння та отримані відповіді на питання, на які роки шукала відповіді.

Сльози вдячності за слова підтримки.

Сльози у відповідь на чесність таких сильних особистостей, сильних жінок, які не побоялися показати себе справжню та розповіли про власні помилки…

Будьте щасливі!

Альона Акопджанян

(Visited 286 time, 1 visit today)

Вас все учат жить?! Знание – сила! Читайте нас! Будьте умной, уверенной и счастливой!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

:wink: :twisted: :roll: :oops: :mrgreen: :lol: :idea: :evil: :cry: :arrow: :?: :-| :-x :-o :-P :-D :-? :) :( :!: 8-O 8)