Книги-білінгви від українських видавництв. Вивчаємо іноземну із задоволенням

Не секрет, що на сьогоднішній день знання англійської мови – це вже життєва необхідність. ЇЇ багато: і в роботі, і в спілкуванні і на відпочинку. Ми стали більше подорожувати і приймати більше гостей із сусідніх держав. Іноземні компанії працюють в Україні і є можливість працювати на такі компанії онлайн. Та що казати тільки про роботу. Книжки, софт, фільми, події – безліч цікавих матеріалів можна знайти сьогодні саме англійською. Тому з цієї мовою своїх синочків я почала знайомити ще з дитинства. Вони більш відкрито і легко сприймають іноземну, ніж я пам’ятаю себе, коли почала вивчати її в середній школі.

Сьогодні показую книги-білінгви/трилінгви від українських видавництв, які стануть вашими помічниками у вивченні іноземних мов та подарують приємний час за читанням. Це книги, в яких текст написаний одночасно двома/трьома мовами. Я приємно здивована якістю наших українських книг. Вони цікаві, якісні та красиві. А користуватися таким типом книг у вивченні іноземної мови з дітками дуже зручно!

  1. Почну я з книг видавництва «БЕТ».

Ми саме придбали «Слова ввічливості» Олександра Орлова.

Слова ввічливості Олександра Орлова

Слова ввічливості Олександра Орлова

Чудова історія про дружбу Лізи, Соні та Мартіна. Про дитячі переживання, підтримку та співчуття. Книжка-білінгва допоможе в легкій формі запам’ятати слова ввічливості та інші часто уживані в розмовній мові слова. ЇЇ приємно і читати і розглядати.

Зверніть увагу і на ще одну книгу Олександра Орлова з цієї серії — «Ліза і друзі. Lisa and Friends. Сім’я. Family».

Ліза і друзі. Lisa and Friends. Сім'я. Family

 11  Ліза і друзі. Lisa and Friends. Сім'я. Family

Друзі Ліза, Соня та Мартін знову зустрічаються разом, щоб поринути у пригоди. Яскраво проілюстрована книжка-білінгва не залишить байдужими ваших діток.

  1. Видавництво «Чорні вівці»

Наступна книга-білінгва — «У ЦАРСТВІ ЛЕВА/ IN THE LION`S KINGDOM»  від видавництва «Чорні вівці».

Автор: Відута Любов

Ілюстратор: Лукащук Христина

У ЦАРСТВІ ЛЕВА/ IN THE LION`S KINGDOM

У ЦАРСТВІ ЛЕВА/ IN THE LION`S KINGDOM

Дуже красива та незвичайна. Про дитячу допитливість, цікавість та неординарність. Добра, затишна та мила.

Нижче гортаємо серію книг-білінгв від Ейтана Борітцера: «Що таке любов», «Що таке краса», «Що таке Бог», «Що таке смерть». Вони піднімають одночасно важливі та нелегкі теми. В доповненні яскравих ілюстрацій дитина отримує цікаві, доступні відповіді на одвічні питання.

«ЩО ТАКЕ ЛЮБОВ?»

ЩО ТАКЕ ЛЮБОВ?

ЩО ТАКЕ ЛЮБОВ?

««Що таке Любов?» є центральною книгою серії, адже саме Любов об’єднує в собі все, про що говорив автор з дітьми. Любов — це Бог. Любов — це Краса. І саме Любов стала однією із найважливіших причин необхідності говорити про Смерть, адже болісною її роблять саме втрата того, кого любимо і любов до життя»» (Цитата видавництва).

«ЩО ТАКЕ КРАСА?»

ЩО ТАКЕ КРАСА?

ЩО ТАКЕ КРАСА?

Те, як автор описує любов, красу, смерть, Бога…– приємно дивує. Так багато слів… Вони знайомі, теплі, красиві, захоплюючі та болючі…. Тут навіть не треба довго писати, книги треба обов’язково прочитати…та відчути.

  1. Видавництво «Братське»

У видавництва «Братське» є чудова серія “КРОК УПЕРЕД: КНИЖКИ-БІЛІНГВИ”. Книжок багато, вони дуже гарні та цікаві. Погортаємо ті, які є зараз в наявності.

І перша книга — «Русалки / Mermaids». Розповідає нам чудову історію про дружбу двох дівчаток

Автор: Оксана Лущевська.

Художник: Віолетта Борігард.

Русалки / Mermaids

Русалки / Mermaids

Подруги мешкають далеко одна від одної, але це зовсім не заважає їм товаришувати. Дитяча безпосередність, фантазія, пригоди – все це ви знайдете в яскравій двомовній книжці «Русалки / Mermaids».

“Листи на війну/Letters on the War»  — чудова ідея та красива реалізація.

Листи на війну”/Letters on the War

Листи на війну”/Letters on the War

У цій книзі зібрано листи, написані українськими дітьми до солдатів у війні на Сході України. Чудове двомовне видання стане помічником дорослим у спілкуванні з малечею на теми миру, свободи, співчуття та допомоги іншим. Книга – джерело чудових тем. Викликає одночасно емоції радості, гордості та суму. Спонукає роздумувати про справжні цінності нашого життя.

“Пан Коцький, Міра і море / Mr. Catsky. Mira and the Sea”

Автор: Оксана Лущевська.

Художник: В. Борігард.

Пан Коцький, Міра і море

Пан Коцький, Міра і море

Дуже красива книга! Ілюстрації – прекрасні. Викликала у мене тільки найкращі емоції. Все, що стосується моря не залишає мене байдужою:).

Дівчинка Міра мріє про море. Як і багато з нас:). Так?!:) Але воно далеко… Одного дня до дівчинки приходить незвичайний гість – гігантський кіт. І вони разом вирушають у дивовижну подорож. Що трапиться друзям на шляху та чи побачить Міра омріяне море — читайте у дуже красивій та добрій історії.

«Монетка/A Coin» — цікава двомовна історія про хлопчика Ромку, який згубив монетку, що йому подарувала мама...

Автор: Анна Хромова

Художник А. Сарвіра

“Монетка”/A Coin

“Монетка”/A Coin

Здавалося, що день вже зіпсований, але…ні. Книга про дитячу фантазію, кмітливість, допитливість та неординарність. Чудові яскраві ілюстрації та історія, яку хочеться дочитати до кінця!

  1. Видавництво «Фонтан казок»

«Танок сніжинки. Dance of a Snowflake. Tanz der Schneeflocke» — нова книга в популярній серії трилінґв Олега Чаклуна. Українською, англійською та німецькою мовами.

Танок сніжинки. Dance of a Snowflake. Tanz der Schneeflocke

Танок сніжинки. Dance of a Snowflake. Tanz der Schneeflocke

Гарна історія про дитячу допитливість та цікавість. «У ній дитина, вражена красою снігопаду, вперше роздивляється сніжинку — і відкриває для себе нескінченну глибину й різноманітність світу, який нас оточує» (цитата видавництва).

Кумедна казка-гра Івана Андрусяка «МАГАЗИН НЕВИДИМИХ РЕЧЕЙ. THE SHOP OF INVISIBLE THINGS» з оригінальними ілюстраціями Оксани Липки – книга для чудового настрою та з користю проведеного часу.

МАГАЗИН НЕВИДИМИХ РЕЧЕЙ. THE SHOP OF INVISIBLE THINGS

МАГАЗИН НЕВИДИМИХ РЕЧЕЙ. THE SHOP OF INVISIBLE THINGS

Смішні слова, багата фантазія маленької дівчинка та мама, що підхоплює незвичайні ідеї своєї доньки – ідеальна суміш для цікавої історії.

Ще одна красива та цікава книга про море — «Хлопчик і море» Олега Чаклуна.

Хлопчик і море

Хлопчик і море

Прекрасний рецензія на книгу від видавництва. Хочеться її так і залишити…

«Книжка-картинка про те, як у душі дитини, захопленої красою, таємничістю і ве­личчю природи, зароджуються й кріпнуть по-справжньому глибокі й світлі пережи­вання. Щоразу, приходячи до моря, хлопчик захоплено спілкується зі своїм невиди­мим другом, »голос« якого чує у мушлі. Завдяки цьому спілкуванню хлопчик відкриває в собі ціле море прекрасних почуттів. Мисливу казку найтаємничішого українського дитячого письменника Олега Чаклуна по-особливому розкривають сонячно-мрій­ливі ілюстрації Юлії Пилипчатіної».

  1. Видавництво «Апріорі»

Ще не втомилися від підбірки?:) Останнє видавництво і останні дві книжечки-білінгви.

Чудова книга Василя Шкляра про дитячий світ — «Песик Гав, соловейко, джміль і два жолуді / Woofy the Dog, a Hightingale, a Bumblebee, and two Acorns». Про мрії, переживання та безкінечні пригоди.

Песик Гав, соловейко, джміль і два жолуді

Песик Гав, соловейко, джміль і два жолуді

Хто ж не любить історії про піратів?! «Як мурашки скарби врятували (On how ants saved the treasures)» Тараса та Квітки Березикнига про захоплюючі мандри, пошуки скарбів та незвичайні пригоди. Хороша історія про те, що насправді важливо. В доповненні чудових ілюстрацій та вишуканої української, англійської мов.

 Як мурашки скарби врятували (On how ants saved the treasures)

Як мурашки скарби врятували (On how ants saved the treasures)

В порівнянні з попередніми книгами, книги-білінгви видавництва «Апріорі» для більш старших діток. В них менше ілюстрацій, більше тексту – для школяриків.

На цьому підбірку я закінчую. Які книги-білінгви вам сподобалися найбільше? Якщо я проґавила щось цікавеньке, обов’язково поділіться вашими рекомендаціями в коментарях.

Цікавих книг!

Автор: Альона Акопджанян

(Visited 321 time, 1 visit today)

Вас все учат жить?! Знание – сила! Читайте нас! Будьте умной, уверенной и счастливой!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

:wink: :twisted: :roll: :oops: :mrgreen: :lol: :idea: :evil: :cry: :arrow: :?: :-| :-x :-o :-P :-D :-? :) :( :!: 8-O 8)