Атлас казок від Книголав. Щось новеньке?

Атлас казок книголавКазки – це теплі спогади про дитинство. Мені вже немало років, але я, до сих пір, згадаю те, коли читала разом з мамою і бабусею. Навіть, незважаючи на тяжкі часи чи відсутність світла, традиції читати в нашій сім’ї ніколи не зраджували. Цікаво, що справжня любов до читання в мене розкрилася тільки з появою дітей. І тепер, з радістю, передаю цю дружбу з книгою далі. Сьогодні я до вас з новим нашим другом і новинкою від видавництва #книголав  —  «Атлас казок».

Атлас казок книголав

Атлас казок книголав

Що мені сподобалося в цій книзі:

  1. Великий формат (26*35). Люблю такі книги. Це теж моє, з дитинства. З такою книгою відчуваєш себе якимось особливим, немов чарівником:).

І якщо практично, для Атласу це вдалий розмір.

  1. Книга якісна та яскрава.
  2. Адаптовані історії — відомі класичні казки в скороченому варіанті.
  3. Гарна ідея — поєднання казок та Атласу. По карті, дитина може відтворити прочитану історію. Це цікаво та корисно. Як для розвитку мовлення, так і пам’яті, логіки і не тільки.

Так як в тексті ілюстрацій майже немає, карта казки добре розвантажує мозок та залишає приємні спогади про читання. Воно асоціюється з гарним часом з дітками (як мама кажу), грою та невеличкою мандрівкою.

Атлас казок книголав

Атлас казок книголав

Загалом, книга «Атлас казок» видавництва #книголав залишила приємні враження. По віку більше підходить для старших дошкільнят та діток шкільного віку. Більше, навіть, для останніх, бо в казках підіймаються непрості теми.

Якщо читали книгу, обов’язково поділіться враженням і ви.

Цікавих книг!

Альона Акопджанян

(Visited 94 time, 1 visit today)

Вас все учат жить?! Знание – сила! Читайте нас! Будьте умной, уверенной и счастливой!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

:wink: :twisted: :roll: :oops: :mrgreen: :lol: :idea: :evil: :cry: :arrow: :?: :-| :-x :-o :-P :-D :-? :) :( :!: 8-O 8)