Англійська та її прогрес: як не стояти на місці в даному питанні 

изучаем английский с детьмиСьогодні в рубриці «У нас в гостях» Natasha Syva поділиться корисними лайфхаками, як постійно розширювати словниковий запас своєї дитини на англійській мові. Нагадаю, що Наташа — мама білінгва. Вона не тільки мега цікаво займається з власним синочком, але і об»єднує на своїх ресурсах інших англомам. Обовязково загляньте до її групи Enjoy English with Bo. Там неймовірна кількість корисних матеріалів для розвиваючих занять. Даю їй слово.

Приблизно після 1го року активного спілкування та ігор на англійській здається, що вже стільки всього вчили, так багато всього дізналися, а вокабуляр не просувається вище тої планки, до якої ви дійшли. Можна використати наступні поради:

  1. Перш за все, знайдіть маленькому друзів, які розмовляють на англійській. В іншої дитини може різнитися словарний запас, і тому вони будуть багато чого переймати один від одного. Англійська маленького стає дуже плавною, справжнім “fluent’ом” без вставок рідної мови, він почуває себе набагато впевненіше, а це вже є великий прогрес. 
  2. Ви можете пропрацьовувати невідомі фрази чи слова з книги чи мультфільмів, виписавши їх (навіть повісивши у видному для вас місці) та старатися їх самій використовувати методом повторення. Наприклад, у вас є фраза “to mend smth” (замість часто вживаного “repair”), ви можете заохотити малюка “let’s mend this chair, I guess it’s broken”, під час вашого ремонту пару раз вжити це дієслово, задаючи такі питання, щоб він повторював за вами. В такі ігри можна одночасно вносити навіть по 5 нових слів, закріплювати їх на наступний день, повторюючи, що ж такого цікавого ви вчора робили і т.д.
  3. Дуже спрацьовують тематичні тижні: обираєте будь яку невідому вам ще тему, або відому, але ж стараєтеся детально її вивчити, і авжеж кожного дня граєте по тематиці вокабуляру. Вводьте рольові ігри, роздруківки, книги та мультики, і не забувайте це все закріплювати в кінці кожного дня. Ви можете зробити традицію перед сном, щоб малюк розповідав, що такого цікавого він робив протягом дня, спонукайте своїми питаннями, щоб його відповіді були сповнені нових слів.
  4. Після 3х років варто привчати дитину до аудіокниг – вони можуть бути включеними навіть при грі, при обіді, або просто перед денним сном, наприклад. Дуже добре авжеж – розпитати малюка про книгу, яку почув (навіть, якщо ви її самі читали). Такі питання можна підготувати заздалегідь, та ставити їх так, щоб відповіді малюка були частиною переказу, а не короткими “yes or no”. Поступово переходьте на повноцінний переказ, можна підключити до нього піктограму історії.

Я рекомендую взагалі не зважати на те, що це англійська мова. Просто живіть та розвивайте дитину так, якби ви це робили на рідній. Тому в залежності від віку, потрібно ускладнювати самі завдання, ідеї, ігри, а словниковий запас вже підтягнеться автоматично.

Будемо вдячні, якщо і ви розповісте про свій досвід розширення словникового запасу у дитини на іноземній мові=).

Хай щастить:).

Автор: Наташа Сива

На сайт підготувала: Альона Акопджанян

(Visited 27 time, 1 visit today)

Вас все учат жить?! Знание – сила! Читайте нас! Будьте умной, уверенной и счастливой!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

:wink: :twisted: :roll: :oops: :mrgreen: :lol: :idea: :evil: :cry: :arrow: :?: :-| :-x :-o :-P :-D :-? :) :( :!: 8-O 8)