4 довгоочікувані дитячі книги від Видавництво Старого Лева

Сьогодні поговоримо про книги від Видавництво Старого Лева, які вже дуже хочеться почитати, але вони ще на етапі друку. Ось така я нетерпляча :-P .

Ведмідь-піаніст

Ведмідь-піаніст

У нас з дітьми вона є англійською. Книга – шикарна. Цікава, зворушлива та повчальна історія. Ілюстрації — неймовірні! Яскраві, красиві і, як «живі». Книга розповідає про ведмедя, який знайшов в лісі піаніно і так добре навчився грати, що став зіркою в місті. Все, начебто, і прекрасно, але він так нудьгував за рідною лісом, друзями та сім’єю, що вирішив … все покинути. І повернувся до найдорожчих слухачів …

Чудова книга! Прививає дитині тільки хороші якості та смак. І ще раз нагадує про те, що в житті дійсно важливе.

Книга-номінант «UKLA Book Awards 2017», «AOI World Illustration Award 2017», New York State Reading Association Charlotte Award 2017 і не тільки. Заслуговує вашої уваги.

Я так бачу

Я так бачу

Цю книгу я чекаю з нетерпінням, бо у нас вже є одна з цієї серії — «Голосно, тихо, пошепки». Остання вже стала фаворитом в нашому домі! Яскрава, цікава та незвичайна. Про звуки, їх природу, вимірювання та запис. Про музичні інструменти та музикантів…

А книга «Я так бачу» про зір. Про фізіологію ока. Як бачимо ми, люди: дорослі та діти. Та як бачать цей світ птахи і звірі, які живуть поруч. Коли потрібні окуляри, як орієнтуються у просторі незрячі і що таке шрифт Брайля. Про мікроскопи, телескопи та оптичні ілюзії.

Якщо коротко описати цю книгу, то я б сказала так: цікаво, креативно, якісно та пізнавально.

  • Обожнюю книги про тіло людини. Особливо, коли це інтерактивні посібники, як, наприклад, «Що ховається у тілі» від Айни Бестард. В нас теж є книга із цієї серії, але російською — «Кто прячется в лесу».

Що ховається у тілі

Що ховається у тілі

Дуже креативна. В комплекті з книгою ви знайдете кольорові скельця, за допомогою яких можна побачити різні варіанти картинок на одних і тих же ілюстраціях. Наприклад, поглянемо через зелене скельце і ми бачимо тіло таким, яким звикли його бачити ззовні. А синє та червоне покажуть багато інших, невидимих на перший погляд, деталей, які приховує наше тіло: вени, кістки, органи…

«Що ховається у тілі» — пізнавальна, цікава та інтерактивна книга. Не побоюсь сказати, навіть, унікальна. Книг зі скельцями мені траплялося небагато, а ось захоплення у моїх дітей від них – величезне. Роблю висновки по результатам дружби з книгою «Кто прячется в лесу» :-) .

  • І остання книга у підбірці «Довгоочікувані дитячі книги від Видавництво Старого Лева» — «Хлопчаки танцюють брейк» від Рачицкас Вітаутас.

Хлопчаки танцюють брейк

Хлопчаки танцюють брейк

Чому вона привернула мою увагу, бо асоціюється зі старшим сином. Він ще не ходить в школу, як ось головний герой книги  — вже третьокласник Йокубеліс Вайніс, але іншим вони дуже схожі. Школярик теж дуже активний, трішки бешкетний, але творчий, кмітливий та допитливий хлопчик. Дружелюбний і завжди приходить всім на допомогу. Дуже хочеться прочитати книгу, «в якій автор уміє на рівних говорити з дітьми і про смішне, і про серйозне» (цитата видавництва) та описує життя цікавих та не дуже «зручних» діток.

Це все.

Гарних книжок вам!

В зимові вечори, книги, чай, плед – ідеальні ліки від холоду та самотності. Або чудовий привід, щоб сховатися від дітей😂. Чи разом з ними :-P .

Автор: Альона Акопджанян

 

(Visited 57 time, 1 visit today)

Вас все учат жить?! Знание – сила! Читайте нас! Будьте умной, уверенной и счастливой!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

:wink: :twisted: :roll: :oops: :mrgreen: :lol: :idea: :evil: :cry: :arrow: :?: :-| :-x :-o :-P :-D :-? :) :( :!: 8-O 8)